Головна » Наша історія

Наша історія

ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. ADRA International заснована в 1956 році як один з підрозділів Церкви адвентистів сьомого дня (АСД) і має консультативний статус при Економічній і соціальній раді ООН.

 

Головне завдання ADRA — підтримувати нужденних людей та найвразливіші верстви населення, покращуючи їхні життя, робити їх активнішими та успішнішими в подоланні складних життєвих ситуацій.

 

Благодійна організація ADRA Ukraine офіційно зареєстрована та реалізує гуманітарні проекти, починаючи з 21 лютого 1993 року.  ADRA Ukraine допомагає постраждалим під час конфліктів та катастроф, переселенцям та їх сім’ям, дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та притулків, пацієнтам лікарень, допомагає людям у “гарячих точках”, неповноправним особам і людям похилого віку, пропагує здоровий спосіб життя.

 

З початку Євромайдану і збройного конфлікту на Донбасі в 2014 році ADRA Ukraine надала допомогу понад 950 000 особам у 15 регіонах України (станом на 2016 рік), сьогодні ця цифра сягає більше мільйона осіб.

 

Сьогодні організація активно провадить свою діяльність на Донбасі, а також допомагає нужденним по всій Україні.