Головна » Новини » Очищено свердловину в селищі Зачатівці Волноваського району

Очищено свердловину в селищі Зачатівці Волноваського району

25.09.2018

Свердловину в селищі Зачатівка Волноваського району, пробурену в 2007 році, не використовували через відсутність водопiдiймального обладнання. За цей час відбулося замулювання свердловини та фiльтрiв і, як наслідок, дебіт свердловини понизився. 

Дізнавшись про це, інженери ADRA Ukraine перевірили свердловину в селищі Зачатівці та встановили, що необхiдно виконати її чистку, промивку, прокачку та встановити саме водопiдiймальне обладнання.

Вже на початку вересня пройшли роботи з чистки свердловини та монтажу обладнання. Також після виконаних робіт було здійснено забір аналізів та сьогодні вже відомо результати – відтепер 521 мешканець селища Зачатівки має можливість споживати якісну питну воду з очищеної свердловини.

Чистку свердловини виконано в рамках проекту «Покращення стану систем децентралізованого водопостачання у Волноваському, Нікольському, Мар’їнському та Мангушському районах Донецької області», який здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та благодійною організацією ADRA Ukraine за фінансової підтримки уряду Німеччини.