Головна » Тендери » Тендер на доставку та монтаж вежі Рожновського та водонапірного резервуару

Тендер на доставку та монтаж вежі Рожновського та водонапірного резервуару

19 Лют 2021

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-18.02-2021 на визначення виконавця робіт  в рамках проекту ««Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селі та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)», що здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Благодійною Організацією «БФ «АДРА Україна» за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW.

  • ЛОТ 1 Виготовлення, доставка та монтаж вежі Рожновського (ВВР-25) в с. Василівка Волноваського району Донецької області (розташування: західна околиця с. Василівка).
  • ЛОТ 2 Виготовлення, доставка та монтаж вертикального водонапірного резервуару об’ємом 50м3 в с. Келерівка Нікольського району Донецької області (розташування: західна околиця с. Келерівка).

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «11» березня 2021 року до 10:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

Пропозиції направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Відкриття конвертів буде проходити в 11:00 11 березня 2021 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі можуть бути присутніми на відкритті конверту з ціновою пропозицією.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: Roman.Voinych@adra.ua (до уваги Романа Войнич), або за телефоном:

з технічних питань 099-796-38-09 технічний консультант  – Віталій Лапай

з питань проведення тендера  098-877-07-73 тендерний спеціаліст Роман Войнич

Дякуємо за співпрацю.