Головна » Тендери » Тендер на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування

Тендер на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування

09 Жов 2020

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-08.10.-2020 на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування в рамках проекту  «Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селі та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)» )», що здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Благодійною Організацією «БФ «АДРА Україна» за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW.   

  • Лот № 1 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою Донецька область, Волноваський район, с. Миколаївка, вул. Центральна, 59а, будівля сільського клубу;
  • Лот № 2 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою Донецька область, Мар’їнський район, с. Новомихайлівка, вул. Миру, 77а, технічна споруда;
  • Лот № 3 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою Донецька область, Волноваський район, с. Петрівське, вул. Поштоваа, 60, будівля сільської ради.

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «29» жовтня 2020 року до 10:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

Пропозиції направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Відкриття конвертів буде проходити в 13:00 29 жовтня 2020 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі можуть бути присутніми на відкритті конверту з ціновою пропозицією.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: Roman.Voinych@adra.ua (до уваги Романа Войнич), або за телефоном:

з технічних питань 066-89-17-792 інженер Дмитро Савко

з питань проведення тендера  098-877-07-73 тендерний спеціаліст – Роман Войнич

Дякуємо за співпрацю.