Головна » Тендери » Тендер на визначення постачальника обладнання, арматури та матеріалів

Тендер на визначення постачальника обладнання, арматури та матеріалів

06 Сер 2020

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-06.08-2020 на визначення постачальника обладнання, арматури та матеріалів в рамках проекту  «Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селі та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)» що здійснюється Дитячим Фондом ООН (UNICEF) спільно з благодійною організацією АДРА Україна за фінансової підтримки уряду  Німеччини через Німецький  державний банк розвитку KfW.

Поставка планується до наступних населених пунктів:

– с. Новоукраїнка Мар’їнського району Донецької області

– с. Парасковіївка Мар’їнського району Донецької області

– с. Водяне Мар’їнського району Донецької області

– с. Новоолексіївка Волноваського району Донецької області

– с. Тополине Нікольського району Донецької області

– с. Новоселівка Волноваського району Донецької області

– с. Зоря, Нікольського району Донецької області

– с. Калинове, Волноваського району Донецької області

– с. Павлопіль, Волноваського району Донецької області

Пропозиції направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «20» серпня 2020 року до 10:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

Відкриття конвертів буде проходити в 11:00 20 серпня 2020 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі можуть бути присутніми на відкритті конвертів з ціновою пропозицією.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: Roman.Voinych@adra.ua або за телефоном:

  • з питань проведення тендера – 098-877-07-73 тендерний спеціаліст Роман Войнич
  • з технічних питань – 096-557-30-57 інженер Інна Семенова

Дякуємо за співпрацю!