Головна » Тендери » Тендер на визначення виконавця капітального ремонту внутрішнього водопроводу та каналізації ФАПу

Тендер на визначення виконавця капітального ремонту внутрішнього водопроводу та каналізації ФАПу

16 Січ 2019

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» оголошує тендер АДРА-16.01-2019 на визначення виконавця робіт, в рамках проекту «Вдосконалення умов у децентралізованій системі водопостачання у Волноваському районі, Нікольському районі, Мар’їнському районі та Мангуському районі Донецької області»: проведення капітального ремонту внутрішнього водопроводу та каналізації фельдшерсько-акушерського пункту для забезпечення життєдіяльності населення в с. Зоряне Мар’їнського району Донецької області.

Чекаємо Ваших пропозицій в закритих конвертах за адресою: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур’єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше 12:00 25 січня 2019 року.

Будь-які питання щодо цього тендеру можна подати в електронному форматі на адресу електронної пошти tender@adra.ua або за телефоном – +38 (098) 877-07-73 (Роман Войнич – тендерний спеціаліст), +38 (096) 557-30-57 (Інна Семенова – інженер).