Головна » Тендери » Тендер на визначення виконавця робіт з поточного ремонту санвузлів

Тендер на визначення виконавця робіт з поточного ремонту санвузлів

11 Лют 2019

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-11.02-2019 на визначення виконавця робіт з поточного ремонту санвузлів та посудомийних зон у дитячих садках та школах у Волноваському та Нікольському районах Донецької області в рамках проекту: «Вдосконалення умов у децентралілізованій системі водопостачання у Волноваському, Нікольскому, Мар’їнському та Мангушському районах Донецької області».

ЛОТ 1 Ремонт санвузлів та посудомийних зон у дитячому садку с.Кальчик Нікольський район (КЗ Кальчицький ясла-садок)

ЛОТ 2 Ремонт санвузлів у дитячому садку та школи с.Бугас, Волноваський район, Донецька область (ЗДО № 67 “Колосок”, Бугаська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

ЛОТ 3 Ремонт санвузла школи с.Новоселівка, Волноваський район, Донецька область (Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Чекаємо Ваших пропозицій в закритих конвертах за адресою: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур’єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше 12.00 «22» лютого 2019 року.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: tender@adra.ua або за телефоном:

з технічних питань (067) 950-70-62 Максим Євланніков

з питань проведення тендера  (098) 877-07-73 тендерний спеціаліст – Роман Войнич.

Дякуємо за співпрацю!