Головна » Тендери » Тендер на визначення виконавця робіт з ремонту та чистки свердловин

Тендер на визначення виконавця робіт з ремонту та чистки свердловин

24 Лип 2020

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-24.07-2020 на визначення виконавця робіт з ремонту та чистки свердловини (3 свердловини) в рамках проекту  «Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селі та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)».

Лот № 1 ремонт та чистка свердловини в с.Зоря Нікольського району Донецької області

Лот № 2 ремонт та чистка свердловини в с.Тополине Нікольського району Донецької област

Лот № 3  ремонт та чистка свердловини в с.Водяне Мар’їнського району Донецької області

Пропозиції по кожному лоту (окремо) направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «07» серпня 2020 року до 10:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

Відкриття конвертів буде проходити в 13:00 10 серпня 2020 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі можуть бути присутніми на відкритті конверту з ціновою пропозицією.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: Roman.Voinych@adra.ua або за телефоном:

  • з питань проведення тендера  098-877-07-73 тендерний спеціаліст – Роман Войнич
  • з технічних питань 067-69-78-061 інженер Галина Бабиніна

Дякуємо за співпрацю!