Головна » Тендери » Тендер на визначення виконавця робіт з відновлення свердловин

Тендер на визначення виконавця робіт з відновлення свердловин

19 Жов 2020

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-28.09-2020 на визначення виконавця робіт з відновлення свердловин, для забезпечення життєдіяльності населення смт Нікольське, с.Кальчик Нікольського району Донецької області в рамках проекту  «Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селі та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)», що здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Благодійною Організацією «БФ «АДРА Україна» за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW.

  • Лот № 1 відновлення свердловини, для забезпечення життєдіяльності населення

смт Нікольське Нікольського району Донецької області;

  • Лот № 2 відновлення свердловини, для забезпечення життєдіяльності населення

с.Кальчик Нікольського району Донецької області.

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «27» жовтня 2020 року до 10:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

Пропозиції по кожному лоту (окремо) направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Відкриття конвертів буде проходити в 11:00 27 жовтня 2020 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі можуть бути присутніми на відкритті конверту з ціновою пропозицією.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: Roman.Voinych@adra.ua (до уваги Романа Войнич), або за телефоном:

з технічних питань 067-69-78-061 інженер Галина Бабиніна

з питань проведення тендера  098-877-07-73 тендерний спеціаліст Роман Войнич

Дякуємо за співпрацю.