Організація ADRA за підтримки польського фонду здійснює безкоштовні перевезення за кордон та надає подальшу підтримку — прихисток, допомогу з оформленням офіційних документів та працевлаштуванням.

Прагнучи допомогти людям, що рятуються від воєнного конфлікту, ми надаємо:
— можливість безкоштовного проїзду до Польщі у комфортабельному автобусі з кондиціонером, обладнаному двома місткими багажними відділеннями;
— допомогу українсько/російськомовного співробітника фонду протягом усієї подорожі.

Після прибуття до Польщі ADRA надає всім охочим:
— розміщення в довгострокових або короткострокових притулках;
— доступ до питної води, душу, туалету, кухні та гарячої води;
— забезпечення одноразовим харчуванням.

Якщо кількості притулків у Польщі буде недостатньою для розміщення евакуйованих, ADRA надасть транспорт до державних притулків, з яких є можливість переїзду до інших європейських країн.

За можливості фонд ADRA Poland допомагатиме евакуйованим в інтеграції до польського суспільства (а саме в пошуку роботи, в проходженні курсів польської мови тощо).

Скористатися такою допомогою можуть: жінки, діти, люди пенсійного віку, чоловіки за умови наявності дозволу виїзду за кордон.

Важливо! Кількість місць обмежена.

За детальною інформацією прохання звертатися в Direct соцмереж Instagram або Facebook.

Обов’язково мати при собі всі необхідні документи для перетину кордону. Дізнатися детальну інформацію щодо переліку документів можна на офіційному сайті Державної прикордонної служби України або за їхнім телефоном гарячої лінії.