Категорія: НовиниОпубліковано: 25.06.2024

Post title getting code

Благодійна організація ADRA Ukraine посіла 1-ше місце в Національному конкурсі «Благодійна Україна», а саме — в номінації «Народний доброчинець-2023: благодійність в захисті України». Церемонія нагородження відбулася 24 червня в Києві. Цього року за відзнаку «Народного доброчинця» змагалися 25 номінантів, а всього в конкурсі, організатором якого є Асоціація благодійників України, нагородили кращих у 26 номінаціях.

Церемонію нагородження провели заслужена артистка України і голова Наглядової ради конкурсу Анжеліка Рудницька та телеведучий, журналіст і куратор діалогової платформи «Українського Дому» Олексій Ананов. Отримавши відзнаки (статуетку янгола і диплом переможця), керівник ADRA Ukraine Леонід Рутковський побажав усім присутнім продовжувати робити добрі справи й не здаватися.

«Народний доброчинець-2023» була єдиною номінацією, у якій голосування відбувалося онлайн і в ньому могли взяти участь усі охочі.

Конкурс заснований в 2007 році. У форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Його метою є «розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик».

Переможець конкурсу в номінації «Народний доброчинець-2023» — благодійна організація ADRA Ukraine — є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. В умовах війни в Україні ADRA Ukraine за підтримки іноземних донорів надає допомогу вразливим категоріям населення. Від початку повномасштабного вторгнення допомогу від ADRA Ukraine уже отримали близько трьох мільйонів унікальних бенефіціарів.

Інші новини:

Інші новини: