Пожертвувати

АДРА Україна допоможе 30 медичним закладам в 10 областях України, які найбільше постраждали від пандемії COVID-19

З 1993 року БО «БФ «АДРА Україна» реалізує в Україні гуманітарні проекти та  допомагає постраждалим під час конфліктів та катастроф, і залишається вірна своїм принципам у часи, коли перед усім світом постало питання боротьби з COVID-19.

З вересня 2020 року, БО «БФ «АДРА Україна» у партнерстві з ADRA Czech Republic і за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Чехія,  виконує проект «Покращення охорони здоров’я і запобігання поширенню COVID-19 в медичних установах України».

Спеціалісти проекту зібрали в 10 областях України найбільш уражених пандемією COVID-19 інформацію щодо нагальних потреб в медичних закладах, та, за підтримки керівного комітету БО «БФ «АДРА Україна» визначили за певними критеріями 30 лікарень, які вже у листопаді – грудні 2020 р. отримають допомогу у вигляді медичного обладнання, засобів індивідуального захисту і інформаційних матеріалів.

Додатково, ADRA Czech Republic передала БО «БФ «АДРА Україна» благодійну допомогу у вигляді інноваційних засобів індивідуального захисту, а саме – захисні багаторазові напівмаски  RP95-M+P3R з фільтром, який дозволяє досягти максимального ступеня захисту, та, маски з нановолокна, які за ефективністю досягають фільтрації класу FFP2 з результатом 95,16%, що відповідає вимогам ефективності бактеріальної фільтрації. Продукцію було розроблено компанією Cardam Solution, яка є унікальною платформою для досліджень та розробок, які фокусуються на реалізації інноваційних, технічно та технологічно вдосконалених рішень та продуктів, використовуючи високий рівень математичного моделювання та адитивних  технологій. Продукцію було сертифіковано в Республіці Чехія за відповідними міжнародними стандартами і стандартами якості прийнятими у Європейському Союзі (EN140:1999 та EN 14683:2019 відповідно).

Міністерство соціальної політики України своїм наказом № 720 від 23 жовтня 2020 р. додало БО «БФ «АДРА Україна» у списки юридичних осіб з Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги, та наказом № 753 від 23 жовтня 2020 р. визнало  вантаж з Республіки Чехія гуманітарною допомогою (позиція 64 у загальному списку).

Більше інформації про маски отримані з Республіка Чехія за посиланнями:

https://www.cardam-solution.cz/polomaska-rp95-m/

https://www.scimed.cz/en/nanofiber-face-masks-production/

 

Географія проекту: Черкаська, Чернівецька, Івано-Франківська, Харківська, Київська, Львівська, Одеська, Тернопільська, Рівненська і  Закарпатська області.

Період впровадження проекту: 1 вересня 2020 р. – 31 грудня 2020 р.

Go to Top