БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; Оголошує тендер АДРА-15.12-2021 на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування в рамках проекту  «Забезпечення водопостачання найбільш уразливим категоріям населення, які постраждали внаслідок порушення водопостачання в 25 населених пунктах Авдіївського, Мар’їнського, Волноваського і Нікольського районів та на підконтрольної Державі території», що здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Благодійною Організацією «БФ «АДРА Україна» за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW.    

  • Лот № 1 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою: Донецька область, м.Маріуполь, смт Талаківка, вул.Соборна, 170, Комунальний заклад «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 58 Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації  Маріупольського району, Донецької області»;
  • Лот № 2 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою: Донецька область, м.Маріуполь, смт Сартана, вул.Генерала Куркчи, 37, Комунальний заклад «Спеціалізована школа №8 імені Героя України В.С.Бойка Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації  Маріупольського району, Донецької області»;
  • Лот № 3 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою: Донецька область, Сартанська  селищна ВЦА Маріупольського району, с.Сопине вул.Азовська, 1, модульна будівля.

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «29» грудня 2021 року до 11:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

Пропозиції направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Відкриття конвертів буде проходити в 12:00 29 грудня 2021 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі НЕ МОЖУТЬ бути присутніми на відкритті конвертів у зв’язку із ситуацією з COVID.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: Roman.Voinych@adra.ua (до уваги Романа Войнич), або за телефоном:
з технічних питань 067-69-78-061 інженер Галина Бабиніна

з питань проведення тендера  098-877-07-73 тендерний спеціаліст – Роман Войнич

Дякуємо за співпрацю.

.

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [15.42 KB]

 

 

 

 

 

 

 

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [15.42 KB]

 

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [15.42 KB]

 

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [15.42 KB]