Наша Історія

ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. ADRA International заснована в 1956 році як один з підрозділів Церкви адвентистів сьомого дня (АСД) і має консультативний статус при Економічній і соціальній раді ООН.

Головне завдання ADRA — підтримувати нужденних людей та найвразливіші верстви населення, покращуючи їхні життя, робити їх активнішими та успішнішими в подоланні складних життєвих ситуацій.

Благодійна організація ADRA Ukraine офіційно зареєстрована та реалізує гуманітарні проєкти, починаючи з 21 лютого 1993 року. ADRA Ukraine допомагає постраждалим під час конфліктів та катастроф, переселенцям та їхнім сім’ям, дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та притулків, пацієнтам лікарень, допомагає людям у гарячих точках, неповноправним особам і людям похилого віку, пропагує здоровий спосіб життя.

Справедливість. Співчуття. Любов.

З початку Євромайдану і збройного конфлікту на Донбасі в 2014 році ADRA Ukraine надала допомогу понад 950 000 особам

Майкл Крюгер, президент ADRA

Майкл Крюгер приєднався до ADRA у серпні 2014 року як скарбник. Крюгер отримав кваліфікацію дипломованого бухгалтера в 1992 році і незабаром відкрив приватну практику в Йоганнесбурзі. До того, як приєднатися до ADRA як штатний член нашого керівництва, Крюгер протягом багатьох років надавав агентству аудиторські та консультаційні послуги.

Де ми працюємо

Наша робота стосується мільйонів життів у більш ніж 118 країнах світу. Наш підхід на місцях дозволяє негайно встановити допомогу в кризові часи та надати справжнє партнерство з громадами, яким ми служимо.

0
КРАЇН СВІТУ