Пожертвувати

«Подорож до Країни Здоров’я»

Розважально-пізнавальні заходи «Подорож до Країни Здоров’я» проводяться в межах проекту «Розповсюдження інформації про гігієну серед населення, яке постраждало від конфлікту в Донецькій та Луганській областях на сході України» та мають на меті надання і повторення  дітьми з конфліктних територій знань про основні принципи гігієни та здорового способу життя.

Тривалість проекту 1.09.2018-30.04.2019  

Проект реалізовується за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

З малечею дитячих садочків розумна Міні Маус,  весела Бджілка Жу-Жу та величезний Вінні Пух проводять цікаву  подорож по 8 станціях Країни Здоров’я: «Вода», «Повітря», «Сонце»,  «Їжа», «Фізичні Вправи»,  «Відпочинок», «Утримання від шкідливих звичок», «Позитивне мислення», де на  учасників чекає корисна інформація у формі  рухливих ігр, фізичних вправ чи танців, кросвордів тощо. Цю інтерактивну театралізовану ігрову програму  проводять аніматори Театру гри «ІВЕНТІКІДС» міста Слов’янська. Перебування на кожній станції завершується контрольними питаннями для перевірки отриманих знань та  відповіддю за допомогою зелених або червоних карток. Наприкінці гри хорошого настрою додає пісня-руханка «Просто повір у себе!» та тепле прощання з улюбленими героями.

Присутні на заході вихователі та  представники адміністрації у своїх відгуках відмічають  високий рівень артистичної підготовки, доброзичливе ставлення до дітей, застосування засобів дошкільної підготовки (пальчикова гімнастика, усний рахунок, розвиток дрібної моторики), ретельно підібрані музичні та рухливі вставки. Крім того формат пізнавально-розважальної гри покращує настрій дітей є засобом психологічної підтримки дітей, що проживають у зоні конфлікту.

Для дітей шкільного віку заходи проводяться у формі квесту. Діти на космічному кораблі потрапляють на Планету Здоров’я та разом збирають вісім елементів для створення еліксіру здоров’я. Квест веде капітан корабля АДРА з галактики ЮНІСЕФ, а діти стають його помічниками.

Загалом було проведено 30 заходів для дитячих садочків та 24 для шкіл. “Країну здоров’я” відвідали майже 5,5 тис дітей селищ Бахмутскього, Костянтинівського та  Ясинуватскього районів та міст Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Часов Яр, Світлодарськ.

Go to Top