Пожертвувати

Продовження тендеру – Водоочисне обладнання

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, 3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-19.04-2021 на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування в рамках проекту  «Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селі та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)» )», що здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Благодійною Організацією «БФ «АДРА Україна» за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW.

Лот № 1 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою Донецька область, Маріупольський район, Нікольська територіальна громада, смт. Нікольське, вул. Пушкіна, 94, адміністративна будівля;  

Лот № 2 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою Донецька область, Покровський район, Курахівська територіальна громада, с. Янтарне, вул. Вишнева, 1а, модульна будівля.

  1. Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «12» травня 2021 року до 11:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.
  2. Пропозиції направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.
  3. Відкриття конвертів буде проходити в 12:00 12 травня 2021 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі НЕ МОЖУТЬ бути присутніми на відкритті конвертів у зв’язку із ситуацією з COVID.

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: dmytro.savko@adra.ua (до уваги Дмитра Савко), або за телефоном:

з технічних питань 066-89-17-792 інженер Дмитро Савко,

з питань проведення тендера  098-216-69-44 Олена Ахбаш.

Дякуємо за співпрацю.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

 

Go to Top