Пожертвувати

Тендер АДРА-04.01-2022 на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування.

Ми оголошуємо тендер АДРА-04.01-2022 на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування в рамках проекту  «Забезпечення водопостачання найбільш уразливим категоріям населення, які постраждали внаслідок порушення водопостачання в 25 населених пунктах Авдіївського, Мар’їнського, Волноваського і Нікольського районів та на підконтрольної Державі території»,  що здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Благодійною Організацією «БФ «АДРА Україна».

Тендер на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко,3, 02140, Україна; оголошує тендер АДРА-04.01-2022 на визначення підрядника з поставки водоочисного обладнання та виконання робіт з його монтажу та пуско-налагоджування в рамках проекту  «Забезпечення водопостачання найбільш уразливим категоріям населення, які постраждали внаслідок порушення водопостачання в 25 населених пунктах Авдіївського, Мар’їнського, Волноваського і Нікольського районів та на підконтрольної Державі території», що здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Благодійною Організацією «БФ «АДРА Україна» за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW.    

  • Лот № 1 поставка обладнання, монтаж та пуско-налагодження системи очищення води за адресою: Донецька область, Сартанська  селищна ВЦА Маріупольського району, с.Орловське вул.Центральна, 31, модульна будівля

 

  • Лот № 2 поставка обладнання, монтаж, пуско-налагодження та сервісне обслуговування протягом року системи очищення води за адресою: Донецька область, Покровський район, Мар’їнська ВЦА, с.Максимільянівка, вул. Жовтнева, 102 А, «Максимільянівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської ВЦА Покровського району Донецької області». 

Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «18» січня 2022 року до 10:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають. 

Пропозиції направляються в закритих конвертах на адресу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» вул. Торгова, буд. 2, Маріуполь, Україна, 87500. Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть. 

Відкриття конвертів буде проходити в 12:00 18 січня 2022 року за адресою вул. Торгова, буд. 2, м. Маріуполь. Всі заявники і бажаючі НЕ МОЖУТЬ бути присутніми на відкритті конвертів у зв’язку із ситуацією з COVID. 

Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: Roman.Voinych@adra.ua (до уваги Романа Войнич), або за телефоном:

 

з технічних питань 067-69-78-061 інженер Галина Бабиніна

 

з питань проведення тендера  098-877-07-73 тендерний спеціаліст – Роман Войнич.

 

Дякуємо за співпрацю.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

 

 

 

 

 

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

 

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

 

 

Go to Top