ФОРМА ДЛЯ ПОДЯКИ

Форма для подяки

За цією формою можна відправити подяку нашій команді

Подяки

«Ми з чоловіком (він учасник Другой світової війни) чекали на пенсію з початку травня. Через воєнний конфлікт в нашій області ми досі її не отримали. Я випадково дізналася про організацію ADRA Ukraine, що можна навіть в нашому селищі отримати необхідні речі, ліки, продукти харчування. Вже наступного дня після спікування з координатором ADRA ми отримали продовольчу допомогу! Нам пообіцяли, що будуть допомагати й надалі. До сліз приємно, що про нас не забули. Дуже дякуємо вам, рідні!»

Ніна Олексіївна
с. Зимівник

«Хочу подякувати організації за допомогу в складні часи! З першого дня війни ми з родиною опинились в епіцентрі бойових дій, наразі наше рідне місто Херсон окуповане. Магазини зачинені, продуктів нема, допомогу отримати дуже складно і пенсію затримують. А я доглядаю двох бабусь – свою стареньку мати та мати чоловіка. Вони обидві не ходять та мають багато проблем зі здоров’ям. Меня складно передати ті емоції, коли ми отримали від вашої команди продукти харчування. Для нас це зараз найбільша необхідність! Дякую, що не полишаєте в біді»

Тетяна Олександрівна
Херсонська область

«Початок війни ми зустріли у рідному місті на Донеччині. Я з чотирма дітьми та літньою матір’ю. Майже 2 місяці ми жили у підвалі, в край складних умовах. Але коли біля мого дому впав снаряд, я зрозуміла, що зволікати вже немає часу. Моя старша донька знайшла в Інтернеті інформацію про можливість безкоштовної евакуації від вашого фонду ADRA Ukraine. Через годину після дзвінка нас уже евакуювали – спочатку до Краматорську, а згодом в місто Дніпро. Дуже вдячна Вам за допомогу, увагу та співчуття. Страшно навіть уявити, де б ми були без вашої допомоги!»

Ольга Леонідівна
м. Лиман

«Хочу подякувати вам за своєчасну фінансову допомогу. Я мати-одиначка, з перших днів війни залишилась без роботи та засобів до існування. А в мене маленька хвора дитина. Я просто не знала, куди бігти та в кого просити допомоги, адже знайомі виїхали за кордон, решта також опинилась в скрутному становищі. Це просто чудо, що знайома скинула мені посилання на вашу організацію і що я вас знайшла! Гроші витратила на ліки та харчі..»

Оксана Володимирівна
с. Софіївська Борщагівка

«Я знаходжусь на інвалідності, через що мені постійно треба купувати дорогі ліки. Також мені призначили операцію, але я розумів що просто не зможу її оплатити. Банально не вистачало грошей. В одному благодійному фонді мені дали телефон гарячої лінії ADRA Ukraine. Я не дуже вірив, що мені просто так хтось допоможе, але все ж таки спробував. І дуже вдячний Вам за таку важливу допомогу!»

Ігор Юрійович
м. Київ