Пожертвувати

Допомога вздовж лінії розмежування

15 листопада розпочався новий проект на Донбасі – “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, що постраждали внаслідок конфлікту на сході Україні”, який реалізовує ADRA Ukraine за фінансової підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини.

Тривалість проекту: 15.11.2017-30.09.2019

Проект реалізовуватиметься за такими напрямками:

  1. Забезпечення постійного притулку та допомога в підготовці до зими для найбільш уразливих верств населення (Shelter+Wintarization)
  2. Покращання психічного та фізичного здоров’я (фізіотерапевтичні масажі, індивідуальні та групові психосоціальні консультації) мешканців Донбасу (PSS)
  3. Забезпечення санітарії та швидкого і постійного доступу до якісної питної води (WASH)
  4. Забезпечення повного та недискримінаційного доступу до якісних основних послуг людям, котрі проживають у важкодоступних районах вздовж лінії розмежування (RELIEFF)

У рамках першого напряму впродовж всього проекту триватиме відновлення будинків за трьома категоріями (1) пошкоджений дах, 2) пошкоджений дах та стіни, 3) пошкоджений дах, стіни, залишки фундаменту). Планується відбудувати 1755 домогосподарств та допомогти більш ніж 4 тисячам людей, які потребують допомоги. Також в рамках першого напряму планується підтримати у будівництві близько 230 людей (100 домогосподарств), та допомогти у підготовці до зими близько 3 тисячам осіб.

У рамках другого напряму проекту планується проводити виїзні психосоціальні консультації до людей, які проживають вздовж лінії розмежування, та цим допомогти 7 тисячам осіб. У містах вздовж лінії розмежування проводитимуться навчання для майбутніх психологів. У центрах в Краматорську та Сєвєродонецьку планується надати психологічну та фізіотерапевтичну допомогу найвразливішим верствам населення – близько 4 тисячам осіб.

Третій напрямок проекту – забезпечення санітарії та доступу до чистої питної води. На блокпостах та у містах вздовж лінії розмежування питною водою впродовж тривалості цього напряму проекту будуть забезпечені близько 90 тисяч осіб. Для дітей проводитимуться заходи з промоції гігієни та санітарії. Мешканці прифронтових містечок будуть забезпечені гігієнічними наборами.

Вперше в Україні впродовж проекту триватиме новий напрям допомоги людям, що проживають у важкодоступних районах вздовж лінії розмежування, – щотижня їм забезпечуватиметься постійний доступ до соціальних інституцій (школа, лікарня, міська рада тощо). Планується охопити найвразливіші верстви населення та допомогти більше тисячі людей, що живуть на найнебезпечніших територіях.

Загалом впродовж проекту планується допомогти більше 100 тисячам людей, що потребують допомоги.

Go to Top