Психологічна допомога ADRA UKRAINE

Психологічна допомога
ADRA UKRAINE

ADRA Україна у партнерстві з Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Міжнародною гуманітарною допомогою Канади надають безкоштовну психологічну підтримку

Кризове консультування, психологічна та психотерапевтична підтримка та супровід населення України, дорослих та дітей. Індивідуальні та групові зустрічі у форматі онлайн та офлайн.

Контакт-Центр

Месенджери

ЧАС РОБОТИ
ПОНЕДІЛОК – ЧЕТВЕР: 09:00 – 18:00
П’ЯТНИЦЯ: 09:00 – 14:00
СУБОТА, НЕДІЛЯ: ВИХІДНИЙ

АДРЕСИ ОФІСІВ
1) м. Київ, вул. Хрещатик, 16, офіс 204
2) м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 39а

Час роботи
Понеділок – Четвер: 09:00 – 19:00
П’ятниця: 09:00 – 14:00
СУБОТА, НЕДІЛЯ: ВИХІДНИЙ

Психологічні поради

Як подолати тривожність — десять порад від психологів ADRA Ukraine

12.02.2024|Новини, Психологічні поради|

У наш час особливу увагу фахівців з психічного здоров’я привертає проблема підвищення тривожності в багатьох українців. Під час воєнного стану ми втомлюємося більше, та відновитися уже ...

Всесвітній день психічного здоров’я

10.10.2023|Новини, Психологічні поради|

Важливість стану нашого психічного здоров’я у сьогоденні важко переоцінити. Адже в умовах перманентного стресу та невизначеності важливим є залишатися здатним до цілеспрямованої осмисленої діяльності і оптимального ...

Первинна психологічна допомога: що робити у випадку спогадів про травматичні події

26.09.2023|Новини, Психологічні поради|

Війна розділила наше життя на «до» і «після». Люди, які пройшли через жахливі події, що загрожували їхньому життю чи здоров’ю, або стали свідками таких ситуацій, ...

Методи самозаспокоєння під час повітряних тривог: практичні поради від психолога ADRA Ukraine

21.03.2023|Новини, Психологічні поради|

Уже більше року практично кожного дня жителі України чують повітряні тривоги, які сигналізують про потенційну загрозу життю. Навіть ті, хто перебуває у відносній безпеці, регулярно ...

Останні новини

Волонтери ADRA Ukraine роздали 1134 продуктових наборів від Всесвітньої продовольчої програми ООН у Білозерській громаді на Херсонщині

17.05.2024|Новини|

У Надеждівському старостаті 17 травня волонтери ADRA Ukraine видали мешканцям кількох населених пунктів Білозерської громади Херсонської області продуктові набори від Всесвітньої продовольчої програми ООН за підтримки ...

Співпраця заради майбутнього: Київський центр зайнятості та ADRA Ukraine підписали меморандум

17.05.2024|Новини|

У стінах Київського міського центру зайнятості 16 травня відбулася подія, спрямована на підтримку громадян, які прагнуть професійного зростання та розвитку. Київський центр зайнятості та благодійна організація ...

Одинадцять населених пунктів в Херсонській області охоплені безкоштовними соціальними перевезеннями від ADRA Ukraine

16.05.2024|Новини|

Жителі населених пунктів Херсонської області, які зазнали руйнувань інфраструктури внаслідок бойових дій, користуються транспортною допомогою від ADRA Ukraine у межах проєкту PEACE за підтримки Aktion Deutschland ...

Понад два десятки людей евакуювала ADRA Ukraine з селища Білий Колодязь на Харківщині

15.05.2024|Новини|

Благодійна організація ADRA Ukraine 12 травня евакуювала до міста Харкова 24 особи з с. Білий Колодязь Вовчанської громади Харківської області. Серед цих людей одна особа малорухлива, ...

ADRA Україна у партнерстві з Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Міжнародною гуманітарною допомогою Канади надають безкоштовну психологічну підтримку.

Кризове консультування, психологічна та психотерапевтична підтримка та супровід населення України, дорослих та дітей. Індивідуальні та групові зустрічі у форматі онлайн та офлайн.

Які проблеми вирішують наші психологи?

1. Психологічні розлади: депресія, тривожність, панічні атаки, фобії, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), розлади їжі, розлади сну та інші.

2. Міжособистісні проблеми: взаємини з родиною, партнером, друзями, колегами, конфлікти, проблеми спілкування, самооцінка та впевненість у собі.

3. Стрес і адаптація: стрес на роботі, у школі, вдома, а також стрес, пов’язаний зі змінами у житті (наприклад, розлучення, втрата роботи, переїзд).

4. Розвиток і пов’язані з ним проблеми: проблеми розвитку в дітей та підлітків, навчання, адаптація до нових життєвих етапів та професійний розвиток.

5. Здоров’я та життєвий стиль: здорові рішення щодо життєвого стилю, включно з питанням про харчування, фізичну активність, сон і звички.

6. Травми та кризові ситуації: впоратися з втратою коханої, близької людини, з наслідками аварії, насильства, злочину та інших травматичних подій.

7. Психосоматичні проблеми: фізичні симптоми, які мають психологічну причину, як-от біль, у тому числі головний, шлунково-кишкові розлади тощо.

8. Розвиток особистості: здатність розвивати свої потенціали, розуміти себе краще, розвивати навички управління емоціями та самореалізації.

Чому людям необхідна психологічна допомога?

Ми живемо в надскладний час, коли психологічно дуже складно, коли напруження настільки високе, що людина фактично перебуває в станах, які потребують допомоги психолога, постійно. Існує багато симптомів, які можуть вказувати на потребу у професійній підтримці психолога. Ось деякі з найпоширеніших:

Постійні емоційні та психічні турботи: Якщо ви відчуваєте постійний стрес, тривожність, пригніченість, панічні атаки або будь-які інші сильні емоційні реакції, які перешкоджають вашому щоденному функціонуванню.

Соціальний або міжособистісний дистрес: Якщо ви маєте проблеми у взаєминах з іншими людьми, постійні конфлікти з родиною, друзями, партнером чи колегами.

Зміни у сні, апетиті або енергії: перебої в сні, зміни апетиту, втрата енергії чи інші фізичні симптоми, які не мають медичної причини, можуть бути ознакою емоційних та психічних турбот.

Втрата інтересу до звичних задоволень: якщо ви втратили інтерес до раніше приємних діяльностей, які колись вас задовольняли.

Порушення роботи або навчання: погіршення продуктивності на роботі або в навчанні, проблеми з концентрацією або прийняттям рішень.

Самогубство або самопошкодження: думки про самогубство або самопошкодження, спроби самогубства, або будь-які інші форми шкідливої поведінки.

Травми або важкі життєві ситуації: якщо ви пережили травму, втрату коханої людини, розлучення, насильство або інші важкі життєві обставини і не можете самостійно впоратися з ними.

Які психологи працюють у нас

Ім’я Призвіще

Психолог

Ім’я Призвіще

Психотерапевт

Ім’я Призвіще

Психолог

Ім’я Призвіще

Психолог

Ім’я Призвіще

Психотерапевт

Ім’я Призвіще

Психолог

Станом на січень 2024 року, ADRA Ukraine активно займається поліпшенням ментального здоров’я осіб, які постраждали від війни, ВПО, дітей та підлітків, людей поважного віку, представників партнерських організацій різних форм власності, та є однією з найбільш спроможних організацій в напрямку MHPSS.
На сьогодні психологічна служба ADRA Ukraine нараховує 18 висококваліфікованих фахівців-психологів.
Із них 8 психотерапевтів та 1 психіатр. Важливим елементом нашої служби є наявність супервізора, який приділяє особливу увагу ментальному здоров’ю працівників у галузі психічного здоров’я.

Психологічна служба ADRA Ukraine є активним учасником кластерів ООН, а саме:
кластера захисту;
кластера здоров’я;
кластера освіти, як на національному, так і на регіональних рівнях.
Є учасником субкластерів захисту дітей та захисту від гендерного насильства.

Як ми працюємо?

Психодіагностична робота
• Тестування: проведення різних тестів та опитувань для вивчення психологічних станів, психологічних характеристик особистості, здібностей та ресурсів.
• Анамнез та інтерв’ю: збір інформації від клієнта для більш глибокого розуміння його психічного стану.

Психотерапевтична робота
• Індивідуальна терапія: консультації віч-на-віч для вирішення особистісних проблем та психічних розладів.
• Сімейна терапія: робота з сім’ями для розв’язання конфліктів та покращення взаємин.
• Групова терапія: психотерапевтична робота з групою осіб для вирішення спільних проблем або тем.

Групова та індивідуальна психосоціальна робота
• Соціальна підтримка: надання допомоги людям у складних життєвих ситуаціях.
• Реабілітація: підтримка осіб з психічними розладами для їх соціальної інтеграції.

Групова робота
• Тренінги та семінари: проведення групових навчальних заходів для розвитку психологічних навичок.
• Психосоціальні групи: створення груп для спільного вирішення психологічних та соціальних питань.

Психологічна просвіта
• Лекції та семінари: проведення лекцій, тренінгів та інтерактивних занять з ментального здоров’я для працівників соціального напряму, державних структур та партнерських НГО.
• Публікації: написання статей, книг, блогів та інших текстів для широкої аудиторії для розповсюдження психологічних знань.
• Медіа-робота: виступи у мас-медіа, телебаченні та радіо, де експерти діляться психологічними порадами.

Ми працюємо як онлайн, так і офлайн – у нашіх офісах!

Адреси офісів для офлайн допомоги

Адреси офісів

Київ: вул. Мішуги, 8

Дніпро: вул. Казакова, 2Д
Житомир: вул. Київська, 60
Полтава: вул. Небесної Сотні, 47

ЧАС РОБОТИ ОФІСІВ

понеділок–четвер: 09:00 – 19:00
П’ятниця: 09:00 – 14:00
СУБОТА, НЕДІЛЯ: ВИХІДНИЙ

Необхідна допомога вашій команді чи співробітникам?

Команда психологів ADRA Ukraine готові надати комплексну психологічну допомогу вашій організації. Ми успішно працюємо з великою групою людей та готові вирішити будь які психологічні труднощі співробітників вашіх закладів.

Психологічні поради

Новини психологічної допомоги

Фотогалерея

Контакти

Контакт-центр

Київ

Дніпро

Житомир

Полтава

ЧАС РОБОТИ
ПОНЕДІЛОК–ЧЕТВЕР: 09:00 – 18:00
П’ЯТНИЦЯ: 09:00 – 14:00
СУБОТА, НЕДІЛЯ: ВИХІДНИЙ

Месенджери

Відгуки

 
 
0/500 символи
 
 
 
Надія, м. Оріхів, Запорізька область, 12.03.2024
Дуже вдячна працівникам Вашої благодійної організації за надану грошову допомогу. Адже не всі розуміють, наскільки це важливо - простягнути руку допомоги тим, які залишили свої зруйновані домівки і вимушені поневірятися по чужих кутках. Дякую Вам за те, що Вам болить чуже горе, за Ваші чуйні серця та небайдужі душі. Низький уклін Вам і щирі побажання залишатися і надалі Людьми заради людей.
Дуже вдячна працівникам Вашої благодійної організації за надану грошову допомогу. Адже не всі розуміють, наскільки це важливо - простягнути руку допомоги тим, які залишили свої зруйновані домівки і вимушені поневірятися по чужих кутках. Дякую Вам за те, що Вам болить чуже горе, за Ваші чуйні серця та небайдужі душі. Низький уклін Вам і щирі побажання залишатися і надалі Людьми заради людей.... Collapse
Миколаївська ТО, м. Миколаїв, 09.02.2024
Добрий день, організаціє. Прийміть щирі слова вдячності за вашу віддану працю на користь людей вразливих категорій. Так, завдяки Вам і зокрема пану Володимиру та його команді в м.Миколаїв понад 350 осіб з інвалідністю зі слуху з червня 2023 року отримали допомогу - продуктову та грошову, батарейки до слухових апаратів. Усі теплі слова дяки, захвату жестовою мовою - на вашу адресу. Таких людей нечутно, але вони є, - і ви не пройшли повз них. Миру вам, успіхів на трудовій ниві, здоров'я, гараздів.
Добрий день, організаціє. Прийміть щирі слова вдячності за вашу віддану працю на користь людей вразливих категорій. Так, завдяки Вам і зокрема пану Володимиру та його команді в м.Миколаїв понад 350 осіб з інвалідністю зі слуху з червня 2023 року отримали допомогу - продуктову та грошову, батарейки до слухових апаратів. Усі теплі слова дяки, захвату жестовою мовою - на вашу адресу. Таких людей нечутно, але вони є, - і ви не пройшли повз них. Миру вам, успіхів на трудовій ниві, здоров'я, гараздів.... Collapse
Галина, Миколаївська область, 31.01.2024
Велика подяка за фінансову допомогу, дуже вдячні за підтримку від організації. Дякуємо!
Велика подяка за фінансову допомогу, дуже вдячні за підтримку від організації. Дякуємо!... Collapse
Яна, Барвінкове, Харківська обл., 31.01.2024
Дякуємо за вашу працю!
Дякуємо за вашу працю!... Collapse
Раїса, Донецька обл., 31.01.2024
АДРА УКРАЇНИ, ВИ НАЙКРАЩІ !!! Дякуємо Вам за турботу про нас, жителів села Сидорове. Всім здоров'я, благополуччя, МИРНОГО НЕБА.
АДРА УКРАЇНИ, ВИ НАЙКРАЩІ !!! Дякуємо Вам за турботу про нас, жителів села Сидорове. Всім здоров'я, благополуччя, МИРНОГО НЕБА.... Collapse