Категорія: НовиниОпубліковано: 29.11.2017

Post title getting code

Організація ADRA Deutschland (Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Німеччині) отримала пожертвування в розмірі 1000 євро від фонду “Town & Country”. ADRA Deutschland працює з багатьма міжнародними партнерами, щоб допомогати людям, які потребують допомоги, і покласти край бідності та пригноблення в бідних частинах світу. Пожертву – 1000 євро –  передали для Центру підтримки сім’ї та дитини – проекту “Руки надії” в Києві, який реалізовує ADRA Ukraine. В рамках проекту надається медична та психологічна допомога для дітей та підлітків з обмеженими можливостями.

Weiterstadt. Scheckübergabe Town & Country Stiftung. V.l.n.r. ADRA Deutschland e.V.-Geschäftsführer Christian Molke, der Programmdirektor ADRA Ukraine, Artem Dikhtiaruk, der Landesdirektor ADRA Ukraine, Anatolii Nikituk, die Geschäftsführerin der Sierra Massivhaus GmbH & Co KG, Michaelea Sierra Lois und ADRA-Regionalkoordinatorin Europa & Deutschland, Alexandra Michel-Döbler. 23.11.2017 Barbara Reeder

Основна увага при фінансуванні премії Фонду “Town & Country” полягає у підтримці дітей з обмеженими можливостями. Цього року буде підтримано 500 проектів з надання допомоги дітям – по 1000 євро. ADRA Deutschland є однією з 500 установ, які відповідають критеріям відбору. З усіх запропонованих проектів незалежне журі буде вибирати один проект за штатом, якому буде вручено ще 5 тисяч євро.

“Мені приємно, що пожертва може також підтримати міжнародні проекти, такі як сімейний центр в Києві. Таким чином, сім’ї отримують візити до лікарів, сімейних консультантів та соціальних працівників. Батьки отримують допомогу в освіті, а діти можуть насолоджуватися різноманітними дозвіллями, такими як підгтовка до школи або уроки гітари», – заявила Мікаела Сьєрра Лойс, посол фонду “Town & Country”.

Фонд “Town & Country” був заснований у 2009 році Габріеле та Юрген Дауо з метою надання допомоги малозабезпеченим дітям, які переживають біду не з власної вини. Робота фонду стала можливою завдяки пожертвуванням партнерів “Town & Country”, в результаті чого початкові статутні цілі були розширені.

Інші новини:

Інші новини: