Категорія: НовиниОпубліковано: 05.09.2023

Post title getting code

У кінці серпня завершився проєкт Summer Camp — табірний відпочинок в Австрії для дітей з України, реалізований благодійною організацією ADRA Ukraine спільно з австрійським представництвом ADRA. З початку липня протягом п’яти заїздів у таборі відпочили 147 дітей вразливих категорій віком від 7 до 13 років з Херсонської, Донецької, Луганської, Харківської та інших областей. Це діти внутрішньо переміщених осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій, діти з малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, яким допомагали 27 супровідників, наданих організацією ADRA Ukraine.

Українські діти відпочивали в таких локаціях як Штробль, Зіттерздорф, Богенхофен, Шварценберг. Вони брали участь у різноманітних заходах, серед яких: купання в озерах, піші гірські прогулянки, спортивні змагання, відвідування музеїв та історичних пам’яток тощо.

Зокрема, одна з волонтерів-супровідників табору Оксана Сугак розповідає: «Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, дуже багато дітей опинились під обстрілами і в складних ситуаціях, тому тепер потрібно відновлювати їхній емоційний стан. Завдяки екскурсіям, які проводились у таборі, діти були в захваті від побачених нових гарних місць. Табір був необхідний для таких дітей, вони отримали безліч позитивних емоцій».

Волонтер-супровідник Людмила Шпильчук впевнена, що «табір, у якому перебували діти, допоміг їм зрозуміти дуже багато речей, які змінили їхнє життя. Після приїзду додому вони багато чого усвідомлюють та стараються змінюватись на краще».

Відгуки від батьків маленьких відпочивальників також містять багато позитиву. Так, мама й тато Влади з Харкова кажуть: «Наша дитина вперше їхала так далеко і без батьків. Завдяки ідеальній організації все було комфортно і незабутньо. Вже другий день поспіль не закінчуються цікаві розповіді про щодень в таборі».

Діти, їхні батьки, а також вихователі й наставники табору дякують австрійському представництву ADRA за можливість подарувати дітям відпочинок у такий непростий для України час.

Інші новини:

Інші новини: