Категорія: НовиниОпубліковано: 27.11.2019

Post title getting code

📍Продовжуємо інформувати вас про результати реалізації проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, що підходить до завершення.

🚍В рамках проекту здійснював свою діяльність соціальний (безкоштовний) транспорт. Для людей, які проживають в «ізольованих» населених пунктах уздовж лінії розмежування, такі автобуси єдина можливість отримати соціальні, медичні та інші життєво важливі послуги.

👥2,700 людей скористалися послугами соціального транспорту та отримали доступ до соціальних інституцій (шкіл, лікарень, міських рад тощо).

🤝Ми також співпрацювали з Попаснянським районним центром комплексної реабілітації «Лелека». Щонеділі безкоштовний автобус, відвозив дітей на заняття з легкої атлетики та плавання.

🇩🇪Така допомога була надана у рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізувала АДРА Україна за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

#adraua #gffo

Інші новини:

Інші новини: