Post title getting code

Мобільна клініка, організована київською клінікою «Ангелія», реалізується в межах проєкту мікрогрантів за підтримки ADRA Japan та ADRA Ukraine, у цей нелегкий час вона надає широкий спектр медичної допомоги. Проєкт діє у Чернівецькій та Київській областях у восьми населених пунктах для переселенців та місцевих жителів. На сьогоднішній день команда мобільної клініки надала понад 895 медичних послуг для 450 осіб. З них послуги літнім людям — 571. Серед обслужених — 5 інвалідів та 33 багатодітні сім’ї.

Це послуги сімейних лікарів, отоларинголога, психолога, кардіолога, гінеколога, гастроентеролога, вертебролога. До переліку медичної допомоги входять такі процедури, як загальний аналіз крові, сечі, аналіз на цукор. Здійснюється діагностика: кардіографія, УЗД, отоскопія. Лікарі клініки призначають та надають ліки, роблять ін’єкції, здійснюють нескладні медичні маніпуляції, надають іншу медичну підтримку.

Адміністрація клініки «Ангелія» вдячна благодійній організації ADRA, а також донорам проєкту за своєчасну підтримку клініки в допомозі населенню, яке опинилося в скрутних життєвих обставинах.

Опубліковано: 01.06.2022

Інші новини:

Інші новини: