Категорія: НовиниОпубліковано: 18.02.2019

Post title getting code

ADRA Ukraine продовжує реалізацію проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, що постраждали внаслідок конфлікту на сході Україні”, за фінансової підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини.

Допомога надається людям, що проживають на лінії розмежування, а також вимушеним переселенцям, які через збройний конфлікт залишили рідні домівки, а саме:

– малозабезпеченим сім’ям;

– багатодітним сім’ям;

–  одиноким батькам;

–  сім’ям з зруйнованими або пошкодженими будинками (внаслідок конфлікту);

– людям похилого віку без опікунів;

– людям з онкозахворюваннями;

– людям з інвалідністю;

– людям, які втратили члена родини внаслідок конфлікту;

– людям, які зазнали гендерного насильства.

Реалізація проекту здійснюється за наступними напрямками:

Відновлення будинків: перекриття даху, заміна вікон; відновлення пошкоджених стін; відновлення будинків без стін або з пошкодженими стінами.

Популяризація гігієни: формування навичок гігієни через проведення дитячих свят; роздача гігієнічних наборів; надання доступу до чистої питної води.

Підготовка до зими: дистрибуція твердого палива у приватні будинки та соціальні установи; встановлення нових систем опалення у школах та лікарнях.

Психосоціальна допомога: групові та індивідуальні консультації для людей, що проживають вздовж лінії розмежування; тренінги для психологів та соціальних працівників, що проживають вздовж лінії розмежування;  масаж.

Інші новини:

Інші новини: