Опубліковано: 15.09.2022Категорія: Новини

Станом на сьогодні видача сертифікатів для придбання продовольчих та непродовольчих товарів на території Чернігівської та Сумської областей успішно ЗАВЕРШЕНА. Цей вид допомоги діяв у межах проєкту за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН, діяльність самого проєкту триває. Ми щиро вдячні партнерам, що долучились до благодійної діяльності та не залишились байдужими до гуманітарної кризи в Україні.

Завдяки цьому виду допомоги благодійна організація охопила 45 637 осіб, видала 138 737 сертифікатів на загальну суму 69 368 500 грн.

Персональні дані людей, які не отримали підтвердження щодо надання сертифікатів, будуть деактивовані та вилучені з бази даних.

Нагадуємо, ADRA Ukraine реалізує допомогу виключно в тому обсязі, якій фінансується партнерами, що добровільно підтримують соціально вразливі категорії населення на території України.

Наша організація безперервно працює задля допомоги нужденним, реалізуючи нові програми та проєкти. Тому просимо вас регулярно слідкувати за новинами на нашому офіційному сайті та в соціальних мережах.

З повагою та побажанням всіх гараздів,
команда ADRA Ukraine