Категорія: НовиниОпубліковано: 04.06.2024

Post title getting code

Благодійна організація ADRA Ukraine бере участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна», в тому числі — в номінації «Народний доброчинець 2023». Організатором конкурсу є Асоціація благодійників України. Цього року за відзнаку «Народного доброчинця» змагаються 25 номінантів. Голосування стартувало 25 травня і триватиме до 10 червня включно, будь-який громадянин може голосувати за вподобаного ним номінанта онлайн.

Конкурс заснований в 2007 році. У форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Його метою є «розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик».

Інформація про номінантів та деталі їхньої діяльності висвітлюються на фейсбук-сторінці
https://www.facebook.com/NarodnyDobrochynets.

Один з номінантів конкурсу — благодійна організація ADRA Ukraine — є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. В умовах війни в Україні ADRA Ukraine за підтримки іноземних донорів надає допомогу вразливим категоріям населення, серед яких, насамперед: переселенці та їхні сім’ї, діти-сироти, вихованці дитячих будинків та притулків, пацієнти лікарень, неповноправні особи і люди пенсійного віку. Напрями, за якими надається допомога нужденним: продовольча, фінансова, психологічна, юридична допомога, забезпечення водою, евакуація до більш безпечних місць, прихисток, підготовка до зимового періоду та інші. Від початку повномасштабного вторгнення допомогу від ADRA Ukraine уже отримали понад 2 мільйони унікальних бенефіціарів.

Інші новини:

Інші новини: