Категорія: НовиниОпубліковано: 05.05.2023

Post title getting code

Від початку повномасштабної війни ADRA Ukraine підтримує жителів України, у тому числі надаючи фінансову допомогу. На жаль, платіжне шахрайство не зникло, а лише продовжує набирати обертів попри умови воєнного стану.

Саме тому ADRA Ukraine долучилася до інформаційної кампанії* НБУ та Кіберполіції #ШахрайГудбай, щоб убезпечити людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потенціно можуть стати жертвами шахраїв.

Метою кампанії є підвищення рівня обізнаності громадян щодо правил безпеки під час безготівкових розрахунків, особливо в мережі Інтернет, основними з яких:
– тримати в секреті смс-коди від банків та мобільних операторів, три цифри на звороті картки (CVV-код), логіни та паролі від інтернет-банкінгу;
– перш ніж ввести в будь-яку форму дані своєї платіжної картки або паролі до інтернет-банкінгу, необхідно перевірити URL-адресу необхідного ресурсу.

«Фінансова допомога жителям України, які постраждали внаслідок бойових дій — один із ключових напрямів роботи ADRA Ukraine. Від початку повномасштабної війни 55 100 людей отримали виплати від нашої організації на загальну суму 366 966 000 грн. Ми розуміємо, що перебуваючи в тяжких обставинах, люди з більшою вірогідністю можуть стати потенційними жертвами шахраїв. Тому ми раді долучитися до ініціативи Національного банку України та Кіберполіції, спрямованої на запобігання шахрайським діям під час проведення безготівкових операцій», — коментує Артем Діхтярук, віцепрезидент ADRA Ukraine.

Інформаційна кампанія триватиме до кінця року у всіх регіонах України. У її межах Національний банк разом із партнерами інформуватимуть громадян про те, як вберегтися від платіжного шахрайства.

*Національний банк проводить Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки #ШахрайГудбай разом із Департаментом кіберполіції Національної поліції України, а також за підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору».

#ШахрайГудбай

Інші новини:

Інші новини: