Категорія: НовиниОпубліковано: 27.06.2024

Post title getting code

Конгрес для педагогів адвентистських навчальних закладів України «Освіта для місії. Спасати дітей для вічності» пройшов з 17 по 20 червня в Українському гуманітарному інституті (м. Буча, Київської області). У заході взяла участь освітня фахівчиня Адвентистського агентства допомоги і розвитку в Україні (ADRA Ukraine) Яна Резнікова. Вона висвітлила ті напрямки освітньої діяльності, які особливо потребують уваги громадськості, а також розповіла про освітні проєкти, які вже реалізувалися або реалізовуються за підтримки ADRA Ukraine і партнерів. Загалом конгрес зібрав представників 24 закладів освіти — шкіл, ліцеїв, та гімназій, а також інституту, усього 240 учасників.

Протягом щоденних зустрічей учасники й учасниці конгресу зосереджувались на основних викликах, з якими сьогодні зустрічається українська освіта. Знаковою була присутність ADRA Ukraine на цьому конгресі, адже освіта є одним з основних пріоритетів у діяльності Адвентистського агентства допомоги і розвитку у всьому світі. В багатьох країнах ця благодійна організація активно працює над доступністю якісної освіти для всіх.

Спираючись на дані від Українського освітнього кластера, освітня фахівчиня ADRA Ukraine Яна Резнікова висвітлила ті напрямки освітньої діяльності, які особливо потребують уваги громадськості. А це і підтримка дітей з числа переселенців та інших вразливих категорій населення. Це і психосоціальне відновлення педагогів, які сьогодні працюють в надважких умовах. І також створення освітніх продуктів, які сприятимуть відновленню, зміцненню дітей України, які є нашим майбутнім.

Під час конгресу фахівчиня висвітлила деякі освітні проєкти, які вже реалізувалися або реалізовуються організацією ADRA Ukraine. Перший проєкт — «Відновлення з любов’ю» за підтримки Aktion Deutschland Hilft, шкільного центру Schulzentrum Marienhöhe, а також німецького представництва ADRA. Цей проєкт протягом двох років охопив близько тисячі бенефіціарів, серед яких є діти та їхні батьки, що зазнали досвіду внутрішнього переміщення. Також серед бенефіціарів є учні з особливими освітніми потребами.

Крім того, ще одним проєктом, який реалізовується за підтримки ADRA Ukraine на базі шістьох львівських українських шкіл, є проєкт за підтримки австралійського представництва ADRA під назвою «Точки підтримки для дітей, що постраждали внаслідок війни». У межах цього проєкту надається психологічна допомога дітям, батькам, педагогам у школах міст Дніпра, Львова, Полтави, Бучі, Білої Церкви і Херсона.

Під час конгресу відбулася зустріч з представниками шкіл, в яких реалізовується австралійський проєкт ADRA Ukraine. На зустрічі з керівником відділу освіти Адвентистської церкви в Україні  Костянтином Кампеном йшла мова про розробку спільних стратегій підтримки, допомоги дітям, які навчаються в умовах війни, і стратегій майбутньої відбудови, відновлення дітей після війни. Також будувалися плани поліпшення надання психосоціальних послуг найбільш вразливим категоріям населення.

За переконанням організаторів і учасників конгресу, такі освітні заходи є важливим майданчиком для дискусій, спільних планувань, розробки стратегії підтримки найуразливіших категорій дітей — майбутнього, на яке ми як українці можемо впливати вже сьогодні.

Інші новини:

Інші новини: