Опубліковано: 10.08.2022
Переглядів: 2 598

Від 24 лютого цього року завдяки великій підтримці партнерів ADRA Ukraine спрямовує сили та ресурси на допомогу постраждалим внаслідок військового конфлікту. За цей час успішно реалізувалися п’ять проєктів та ще одинадцять продовжують свою діяльність. Станом на сьогодні реалізується ще один проєкт ADRA Ukraine за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO). Строк його реалізації — до 30 квітня 2023 року.

Проєкт за підтримки GFFO діє за наступними напрямами:
• Соціальні перевезення. Забезпечення комплексним та безперешкодним доступом до базових послуг осіб пенсійного віку та маломобільних груп населення, які проживають у важкодоступних районах, шляхом надання безкоштовного соціального транспорту із села до міста.
• Психосоціальна підтримка.
• Грошова допомога. Виплати впроваджуються відповідно до стандартів строком до трьох місяців з метою забезпечення основних потреб людини.
• Сприяння ремонтним роботам в центрах захисту. Легкий ремонт (вікна, двері тощо) для додаткового житла в громадах, що приймають внутрішньо переміщених осіб в Україні.

За актуальною інформацією та новинами стосовно діяльності нового проєкту слідкуйте в соцмережах та на офіційному сайті ADRA Ukraine.