Post title getting code

В ADRA Ukraine сьогодні є привід для радості, бо ми досягли позначок у 10 тисяч підписників в Instagram та майже 15 тисяч у Facebook! Це значить, що все більше людей, які потребують підтримки, дізнаються про нашу організацію та мають можливість отримати допомогу.

Хтось розповідає про нас сусідам та знайомим, хтось ділиться посиланням на наш офіційний сайт, хтось чує інформацію по радіо, а хтось читає наші новини в соцмережах. Незалежно від того, яким чином надходить інформація, команда ADRA Ukraine щиро рада, що з кожним днем кількість людей, які довіряють свої труднощі і звертаються саме до нас, зростає.

ADRA Ukraine докладає багато зусиль, аби покращити життя всім, хто опинився в складних умовах.
Нагадуємо, наша організація активно працює в таких напрямах: евакуація з гарячих точок та гуманітарні перевезення; продовольча та фінансова допомога; надання засобів особистої гігієни та медикаментів; психологічна та інформаційна підтримка.

Ви завжди можете звернутися по допомогу за телефонами гарячої лінії ADRA Ukraine:
+38 (067) 333 17 52
+38 (093) 170 67 39
+38 (050) 615 57 50

Або перейти на офіційному сайті www.adra.ua за прямим посиланням в один з чат-ботів у Viber або Telegram та повідомити про свою проблему, або безпосередньо заповнити форму на сайті.

Опубліковано: 11.07.2022

Інші новини:

Інші новини: