Категорія: НовиниОпубліковано: 18.01.2023

Post title getting code

За сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office) та німецького представництва ADRA благодійна організація забезпечила водонагрівальним котлом центр для проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області. У цьому прихистку зараз проживають 80 осіб, серед яких 10 маломобільних людей, люди з інвалідністю та 7 дітей віком до 18 років.

Також у межах проєкту здійснили утеплення реабілітаційного центру в Дніпропетровській області, який слугує тимчасовим прихистком для внутрішньо переміщених осіб. До закладу передали газовий котел і матеріали для утеплення приміщення.

Крім того, благодійна організація забезпечила безперервним електропостачанням дитячий будинок сімейного типу в місті Сміла Черкаської області. Надана допомога дозволить використовувати котел для опалення будинку навіть за відсутності електроенергії, що вкрай важливо для дітей, які там виховуються.

Проєкт також охоплює такі напрями як евакуація та соціальні перевезення, надання фінансової підтримки, психологічної та юридичної допомоги, відновлення житла тощо.

Інші новини:

Інші новини: