Категорія: НовиниОпубліковано: 22.11.2022Перегляди: 2188

Post title getting code

У межах проєкту екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН відновлена видача продовольчих сертифікатів для мешканців населених пунктів Сумської області, серед яких Суми, Глухів, Шостка, Ромни, Конотоп, Тростянець, Лебедин, Білопілля та Краснопілля.

Реєстрація на допомогу ВІДСУТНЯ!

Видача продовольчих сертифікатів відбувається за заздалегідь сформованими та затвердженими списками за наступними категоріями:
— матері-одиначки;
— багатодітні сім’ї;
— особи з інвалідністю;
— особи, що стали на облік у центрі зайнятості офіційно не пізніше 1 жовтня 2022 року (інформація надана Сумським обласним центром зайнятості).

Продовольчий сертифікат дає змогу власнику купити продовольчі або непродовольчі товари (окрім алкогольних та тютюнових виробів) у магазинах «Сільпо», Le Silpo, Fozzy, «Фopa», «Thrash!Траш!». Сума одного сертифікату становить 500 грн.

Кожна зареєстрована особа отримає персональне повідомлення з інформацією про день, час та місце видачі продовольчих сертифікатів.

Команда ADRA Ukraine просить дотримуватися рекомендацій ДСНС щодо правил поведінки під час воєнного стану, тому пункти видачі зачинятимуться при повітряній тривозі або утворенні неконтрольованого натовпу зовні.

Отримати відповіді на запитання щодо видачі та використання сертифікатів можна за номерами телефонів гарячої лінії ADRA Ukraine, що вказані на офіційному сайті.

Інші новини:

Інші новини: