Категорія: НовиниОпубліковано: 25.03.2024

Post title getting code

Представники команди проєкту реконструкції та підготовки до зими, що реалізується ADRA Ukraine за підтримки ADRA Network в Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях, з 18 по 20 березня взяли участь у проведенні Моніторингової місії від Кластера з питань житла та непродовольчої допомоги у Донецькому регіоні. Команда проєкту зустрілася з представниками місцевої влади, презентувала активності з відновлення житла та адресної доставки паливних брикетів у двох громадах Донецької області, а також спільно з представниками місії відвідала кілька сіл, мешканці яких отримали допомогу від ADRA Ukraine.

Представниками Моніторингової місії були: керівниця східного підрозділу Кластера з питань житла та непродовольчої допомоги Рене Ванв’їн, молодша радниця Юлія Трало, фахівець з питань житла та непродовольчої допомоги Максим Давидич, а також представники недержавних та міжнародних організацій: ADRA, AoS, PIN, Project Hope.

Моніторингова місія організувала та провела зустрічі з головою Краматорської райдержадміністрації, начальником районної військової адміністрації, головами Святогірської та Слов’янської МВА, головою Покровської МВА та представниками Покровської громади. Головними темами для обговорення були питання екстреного реагування на гуманітарні питання, можливості громад забезпечувати потреби самостійно, а також питання планування та взаємодії на поточний рік.

Після проведення зустрічі з представниками влади моніторингова місія відвідала зони відповідальності недержавних та міжнародних організацій. Команда ADRA Ukraine презентувала активності з відновлення житла та адресної доставки паливних брикетів у Святогірській МВА та Покровській МВА Донецької області. Спільно з представниками місії відвідали села Сидорове, Маяки, Пришиб Святогірської громади, а також Гришинську, Першотравневу та Шевченківську сільради Покровської громади. В цих населених пунктах зустрічалися з місцевими жителями, які отримували допомогу у вигляді будівельних матеріалів і робіт та адресної доставки паливних брикетів, обговорювали актуальність і якість наданої допомоги, побажання та потреби бенефіціарів на поточний рік.

Також представники команди ADRA Ukraine поділилися досвідом організації адресної доставки паливних брикетів, оскільки ця активність дуже зацікавила колег та партнерів.

Інші новини:

Інші новини: