Категорія: НовиниОпубліковано: 08.05.2023

Post title getting code

У межах проєкту за підтримки Ukraine Humanitarian Fund Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine організація завершила заміну системи опалення в прихистку, розташованому в місті Павлограді Дніпропетровської області. Завдяки цьому значно покращилися умови проживання студентів та внутрішньо переміщених осіб. Тривають роботи із заміни 26 вікон та 74 дверей.

Цей прихисток облаштований в будівлі гуртожитку Західно-Донбаського професійного ліцею, представники якого звернулися до ADRA Ukraine по допомогу. З березня 2022 року гуртожиток почав приймати внутрішньо переміщених осіб, також частина студентів ліцею лишилася проживати в ньому на постійній основі, оскільки через активні бойові дії вони не можуть повернутися додому. Сьогодні в прихистку проживають 204 особи, з яких 117 ВПО та 87 студентів.

Гуртожиток побудований у 1969 році, з того часу жодного разу не проводився ремонт системи опалення. Крім того, будівля потребувала заміни вікон та дверей для заощадження тепла та дотримання необхідного температурного режиму. Попри те, що зимовий період завершився, ще досить часто доводиться стикатися з заморозками вночі, тому утеплення приміщень важливе навіть до настання осені.

Інші новини:

Інші новини: