Пожертвувати

АДРА Україна співпрацює з Попаснянським районним центром комплексної реабілітації “Лелека”

АДРА Україна разом із Міністерством закордонних справ Німеччини продовжує реалізацію проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”.

У рамках проекту АДРА Україна співпрацює з Попаснянський районний центр комплексної реабілітації “Лелека”. Щонеділі соціальний транспорт – безкоштовний автобус, відвозить дітей на заняття з легкої атлетики та плавання.

Директорка центру Наталія Миколаївна розповіла нам про перемоги своїх вихованців: ”Кожна дитина з інвалідністю потребує розвитку, уваги, навчання та турботи, як і всі інші діти. Інколи для таких діток треба створити особливі умови і дати їм більше часу, щоб вони розкрилися та повірили у себе. Тоді у них з’являється бажання йти вперед, незважаючи на перепони.

Соціальний автобус від АДРА Україна дає можливість нашим хлопцям і дівчатам розвиватися у соціокультурному та спортивному напрямках. За час нашої співпраці наші діти взяли участь у різних конкурсах, фестивалях, змаганнях, і ми маємо призові місця. Нещодавно, наші діти отримали свої перші медалі з плавання. Це наполеглива праця дітей, це віра тренера. Але без підтримки ми б не мали змоги радіти цим успіхам!”.

Go to Top