Категорія: НовиниОпубліковано: 23.05.2019

Post title getting code

АДРА Україна разом із Міністерством закордонних справ Німеччини продовжує реалізацію проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”.

У рамках проекту АДРА Україна співпрацює з Попаснянський районний центр комплексної реабілітації “Лелека”. Щонеділі соціальний транспорт – безкоштовний автобус, відвозить дітей на заняття з легкої атлетики та плавання.

Директорка центру Наталія Миколаївна розповіла нам про перемоги своїх вихованців: ”Кожна дитина з інвалідністю потребує розвитку, уваги, навчання та турботи, як і всі інші діти. Інколи для таких діток треба створити особливі умови і дати їм більше часу, щоб вони розкрилися та повірили у себе. Тоді у них з’являється бажання йти вперед, незважаючи на перепони.

Соціальний автобус від АДРА Україна дає можливість нашим хлопцям і дівчатам розвиватися у соціокультурному та спортивному напрямках. За час нашої співпраці наші діти взяли участь у різних конкурсах, фестивалях, змаганнях, і ми маємо призові місця. Нещодавно, наші діти отримали свої перші медалі з плавання. Це наполеглива праця дітей, це віра тренера. Але без підтримки ми б не мали змоги радіти цим успіхам!”.

Інші новини:

Інші новини: