Категорія: НовиниОпубліковано: 31.08.2018

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Новий маршрут соціального автобуса відкрили у Волноваському районі:

с. Лебединське – м. Маріуполь.

300 мешканців Лебединського тепер можуть безкоштовно подорожувати до Маріуполя, щоб вирішувати свої справи у соціальних та адміністративних службах, а також у лікарнях, магазинах та інших установах. Курсуватиме безкоштовний автобус двічі на тиждень – у вівторок та п’ятницю.

  • – Відправлення з с. Лебединського о 7:30.
  • – Відправлення з м. Маріуполя о 12:00.

Попередньо записатися на поїздку можна у диспетчера, контакти якого можна знайти на оголошеннях по місцях або у місцевих органів влади.

Лебединське стало 25-м населеним пунктом вздовж лінії розмежування, мешканцям якого ADRA Ukraine допомагає з безкоштовним транспортом для доступу до життєво необхідних послуг.

Інформаційну підтримку у реалізації цього маршруту нам надали представники ГО «Проліска», доступ до населеного пункту здійснено за сприяння персоналу військово-цивільного співробітництва.

Безкоштовні перевезення можливі в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1280″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: