Post title getting code

Запуск руху за маршрутом “Лопаскіно-Новоайдар”, враховуючи наближеність до непідконтрольної території та віддаленість від будь-яких адміністративних центрів, був одним з найскладніших з точки зору організації та реалізації в цілому.

В Лопаскіно сьогодні проживає 53 людини, включаючи п’ятеро дітей. Громадського транспорту немає з 2015 р., фельдшер буває раз на тиждень, а кількість гуманітарних організацій, які сюди приїжджають, можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Першим рейсом наш автобус відвіз 14 місцевих жителів до м. Новоайдар та через чотири години назад додому. У райцентрі лопасчан чекали представники керівництва Новоайдарської районної державної адміністрації, аби допомогти їм у вирішенні соціальних, адміністративних та інших питань.

Доступ соціального автобусу до цього дійсно важкодоступного населеного пункту здійснено за допомоги керівництва Новоайдарської РДА, Трьохізбенковска ВЦА та персоналу військово-цивільного співробітництва. Заступник голови Новоайдарської райдержадміністрації Тетяна Новікова активно сприяла вирішенню проблемних питань мешканців важкодоступних населених пунктів.

На прохання мешканців с. Лопаскіно автобус курсуватиме до м. Новоайдар один раз на місяць – після пенсії. Виїзд о 7.00, в 12.00 транспорт буде відправлятися у зворотньому напрямку.

Нагадаємо, що безкоштовні перевезення можливі в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Опубліковано: 13.06.2018

Інші новини:

Інші новини: