Категорія: НовиниОпубліковано: 31.05.2018

Post title getting code

20 осіб стали першими пасажирами ще одного соціального автобуса в Луганській області за таким маршрутом: с. Оріхове-Донецьке – с. Кряківка – смт. Новоайдар – с. Кряківка – с. Оріхове-Донецьке.

Відправлення автобуса з початкового пункту маршруту – с. Оріхове-Донецьке – о 07:00. Відправлення автобуса з кінцевого пункту маршруту – м. Новоайдар – о 12:00.

З 2014 року від 8 до 15 км до найближчої зупинки громадського транспорту були вимушені пішки долати мешканці сіл Орехово-Донецьке та Кряківка Луганської області, аби попасти до райцентру. Був ще варіант найму таксі, але для пенсіонерів, враховуючи розмір пенсій, це не зовсім і варіант.

Тепер щотижня у четвер мешканці вищеназваних населених пунктів можуть не лише безкоштовно подорожувати до м.Новоайдар, а й користуватися певним «пільговим» режимом під час відвідування соціальних, адміністративних та інших служб. Цю підтримку погодився надати Голова Новоайдарської РДА Віктор Сергієнко. Також підтримку реалізації проекту в організаційних питаннях надав Голова Трьохізбенської військово-цивільної адміністрації Віталій Великонда.

Безкоштовні перевезення можливі в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німмечини.

Інші новини:

Інші новини: