Категорія: НовиниОпубліковано: 24.05.2018

Post title getting code

24 травня 2018 року соціальний автобус здійснив свій перший рейс: с. Відродження – с. Роти – с. Криничне – хутір Миронівка – с. Воздвиженка – селище Миронівське – місто Бахмут (та у зворотньому напрямку).

Тиждень до того, під час моніторингової поїздки в район сумнозвісної Світлодарської дуги, наших спеціалістів попросили привезти “хоча б півмішечка миру”. Ми ж привезли сюди безкоштовний постійно діючий автобус – наші “півмішечка”. Як виявилося, у названі населені пункти уже більше п’яти років не ходить жодний громадський транспорт, а з початком конфлікту добратися у місто можна було лише на орендованому автомобілі приблизно за півтисячі гривень.

Тепер більше 500 людей цих 5-ти невеликих ізольованих сіл мають можливість щотижня вирішувати соціальні, адміністративні, медичні та інші життєво необхідні послуги у районному центрі – місті Бахмуті.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна приєдналася до процесу – працівники адміністрації з нетерпінням чекали пасажирів соціального автобуса, аби допомогти їм якнайскоріше та без черги вирішити усі нагальні питання.

Вже зовсім скоро подібні автобуси розпочнуть курсувати й у інших важкодоступних селах Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, що безкоштовні перевезення можливі в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німмечини.

Інші новини:

Інші новини: