Категорія: НовиниОпубліковано: 21.08.2020

Post title getting code

Чи потрібно вам кудись їхати щоб купити ліки чи продукти?
Мешканці сіл Травневе та Гладосове зробити повсякденні покупки можуть лише у сусідньому місті. Допомагає їм в цьому соціальний (безоплатний) автобус, який кожної п’ятниці відвозить їх до Бахмуту. Тут вони можуть отримати пенсію, сплатити комунальні платежі, відвідати лікаря, купити ліки та продукти харчування.
Автобус очікує на людей упродовж чотирьох годин, що дає змогу кожному пасажиру здійснити заплановані візити та покупки.
«Я встиг відвідати паспортний стіл, аптеку й мершій до ринку. В нас магазин один, товарів мало, а ціни високі. До початку конфлікту із транспортним сполученням все було добре, можна було поїхати куди забажаєш…а зараз дякувати Богу, що автобус працює. Бо інакше потрібно платити 200 гривень, щоб машиною відвезли. А як платити такі гроші, коли пенсія 2000 гривень?» – поділився з нами Олексій, мешканець Травневого.
Безкоштовні перевезення здійснюються в рамках проекту “Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України на лінії розмежування”, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
На изображении может находиться: 1 человек, автомобиль и на улице

Інші новини:

Інші новини: