Категорія: НовиниОпубліковано: 06.11.2017Перегляди: 1417

Post title getting code

В рамках проекту “Надзвичайна допомога населенню, що постраждало внаслідок збройного конфлікту на сході України” мешканці Донбасу отримали грошові гранти, непродовольчі товари, а також психосоціальну підтримку.

Тривалість проекту: вересень 2016 р. – вересень 2017 р

Донор: Агентство США з міжнародного розвитку / Управління допомоги іноземним катастрофам (USAID / OFDA)

Реалізовано: Адвентистським Агентством Допомоги та Розвитку в Україні (ADRA Ukraine)

Діяльності:

  • грошові ґранти – Луганська область – 1215 бенефіціарів
  • комплекти непродовольчих товарів – Луганська область, Донецька область – 10 110 бенефіціарів
  • психосоціальна підтримка – Луганська область – 1264 дорослих та 422 дітей (у тому числі 78 дітей з особливими потребами)

Тетяна Зоріна та її троє онуків (Євген, Мирослав та Софія) живуть у Покровську. Влітку 2014 приїхали у Покровськ на літні канікули, але через збройний конфлікт були вимушені залишитись на декілька років. Єдине джерело доходу – пенсія Тетяни, батьки малечі не допомагають. Взимку 2017 року бабуся та її внуки отримали в рамках проекту грошову допомогу для покупки зимового одягу, палива.

А на цьому фото Людмила Михайлівна, їй 78 років. У 2014 переїхала з Донецька у Святогірськ, де проживає одна у центрі для переселенців. Має потребу в базових речах, таких як одяг, продукти, і найголовніше – в психологічній підтримці, тому що дуже сумує за домом. Взимку 2017 року отримала грошову допомогу від проекту для покупки зимового одягу та обігрівача.

А так проходили дитячі заходи в рамках психосоціальної підтримки сімей Луганської області. Дітки активно проводили час та на завершення свята отримували цінні подарунки. У рамках психосоціальної допомоги також можна було безкоштовно проконсультуватися із психологом в групах або індивідуально.

Загалом під час реалізації проекту допомогу отримало 13 011 осіб.

Інші новини:

Інші новини: