Категорія: НовиниОпубліковано: 27.09.2023Перегляди: 788

Post title getting code

Три з таких закладів уже отримали від організації паливні брикети. Так, 32 тони отримав прихисток у м. Кам’янка Черкаської області. У м. Дніпрі: підприємство ДУВП УТОС, яке є прихистком для сліпих людей — 12 тон, а також Благодійний фонд Сприяння та розвитку — 20 тон паливних брикетів. Незабаром допомогу отримають і прихистки у Львівській області: до шелтеру в м. Дрогобичі буде передано 3 тони, шелтер «Барвінок» у м. Новий Розділ отримає 30 тон твердого палива.

ADRA Ukraine таким чином реагує на запити від прихистків про допомогу в підготовці до зимового періоду, адже, як показав досвід попередньої зими, внаслідок обстрілів енергетичної інфраструктури вразливе населення залишається без світла та тепла. У минулому році в прихистку в Кам’янці тепло забезпечували лише обігрівачі, але через екстрені відключення електроенергії це було справжнє випробування. Деякі люди не витримували та були вимушені переїжджати в пошуках теплої домівки. Така ситуація тривала до лютого цього року. Тоді прихисток отримав від чеського представництва ADRA котел, який і став порятунком від холоду. Саме для таких котелень і постачаються паливні брикети.

ADRA Ukraine надає цю допомогу за підтримки німецьких партнерів у межах проєкту GFFO. Міністерство закордонних справ Німеччини, Aktion Deutschland Hilft та німецьке представництво ADRA роблять все можливе для того, щоб підготувати найбільш вразливе населення України до зимового періоду.

Інші новини:

Інші новини: