Категорія: НовиниОпубліковано: 05.01.2024

Post title getting code

Програма «Підтримка ініціатив громад» передбачає реалізацію заходів, спрямованих на об’єднання зусиль, посилення потенціалу та підтримку ініціатив громад з подолання та зменшення наслідків кризових ситуацій.

За результатами Програми будуть відібрані та профінансовані ініціативи громад, що сприятимуть вирішенню актуальних проблем та подальшому розвитку громади, підтримки найбільш уразливих категорій населення.

Детальніше – за посиланням:
Сторінка проєкту

Ви представляєте місцеву громадську організацію з гарною репутацією, діяльність якої спрямована на підвищення добробуту громади?

Ви бачите можливість для зміцнення єдності громади, довіри та колективних дій на місцевому рівні, спрямованих на досягнення загального блага?

У вас вже є досвід організації та реалізації заходів із самодопомоги без стороннього сприяння?

У вас є ідеї або плани, які допомогли б принести користь вашій громаді, але для їхньої успішної реалізації вам необхідна додаткова підтримка (кошти, обладнання, інформаційний ресурс або зв’язки)?

ADRA Ukraine зацікавлена у підтримці громадських ініціатив у Миколаївській області, спрямованих на поліпшення гуманітарної ситуації, соціальну гармонію, мирне співіснування та загальне благополуччя. Якщо ви відповіли «ТАК» на запитання вище і хочете дізнатися більше про те, які варіанти допомоги ADRA Ukraine може запропонувати вам для втілення ваших ідей у життя, запрошуємо вас взяти участь у програмі «Підтримка ініціатив громад».

Реєстраційна форма для участі у програмі «Підтримка ініціатив громад», розташованна за посиланням:
Реєстраційна форма

Інші новини:

Інші новини: