Опубліковано: 24.08.2022Категорія: Новини

У серпні до України завітали представники ADRA Japan Акі Сугімото та Казухіро Койде. Спільно з працівниками ADRA Ukraine обговорили плани на майбутнє. Іноземні гості відвідали декілька пунктів надання допомоги в Закарпатській області, серед яких волонтерський хаб «Венеція». Саме сюди на постійний основі ADRA Ukraine привозить продукти харчування, тут волонтери безкоштовно годують вимушено переміщених осіб зі всієї країни. Також делегація відвідала роздачу продовольчих наборів у співпраці з ADRA Slovakia та поспілкувалася з бенефіціарами.

ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. Станом на сьогодні ADRA Ukraine реалізовує гуманітарні проєкти для допомоги постраждалим внаслідок військових дій. Та ця допомога була б неможлива без суттєвої підтримки партнерів зі всього світу, одним серед яких є ADRA Japan. Завдяки колегам з Японії в Україні успішно реалізувалися одразу декілька проєктів, зокрема, у напрямах продовольчої допомоги, надання прихистків та інших.

Японське представництво ADRA долучилося до таких проєктів, як «Hope for Ukraine», проєкт мікро-грантів та проєкт продовольчої допомоги у співпраці з ADRA Czech Republic та ADRA Slovakia. Завдяки спільним зусиллям у межах цих проєктів допомогу отримали близько 228 000 осіб.