Категорія: НовиниОпубліковано: 11.11.2022

Post title getting code

Почесні гості із США відвідали роздачу продовольчих наборів для нужденних у Києві за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН. Подія відбулася 3 листопада. Загалом роздали 620 наборів. Серед присутніх на заході були Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк, сенатор Кріс Кунс із Делавера та сенатор Роб Портман з Огайо. А також заступник регіонального директора Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Маріанна Уорд. Подію висвітлювали кореспонденти та представники 11 прес-служб зі всього світу.

У межах проєкту LEAP, що реалізується за сприяння уряду Канади, діє напрям евакуації з прифронтових зон на більш безпечну територію України. Діяльність охоплює Харківську, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку та Київську області. У напрямі задіяно 10 автобусів та 2 автівки швидкої допомоги для транспортування маломобільних та важкохворих людей. Так, ADRA Ukraine здійснила евакуацію людей пенсійного віку з міста Запоріжжя до міста Дніпра, для подальшої їх евакуації на західну Україну. З огляду на вік та стан здоров’я пасажирів, їх евакуювали автівкою швидкої допомоги під наглядом лікаря. Загалом від початку проєкту допомогу в цьому напрямі вже отримали понад 5 600 осіб.

Триває робота в соціально-психологічному напрямі допомоги в межах проєкту ADRA Ukraine за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO). В одному з шелтерів у місті Полтаві 26 жовтня відбувся тренінг для дітей переселенців, на якому вони вчилися усвідомлювати свої емоції та змінювати їх. Тренінг був розрахований на дітей віком від 6 до 13 років. Учасники створювали тематичні малюнки, а потім за потреби домальовували їх, щоб трансформувати негативні емоції в позитивні. З кожною дитиною психолог проводила бесіду щодо сюжету малюнку, обраних кольорів і тих емоцій, що автори відчували при створенні.

Інші новини:

Інші новини: