Категорія: НовиниОпубліковано: 05.04.2024Перегляди: 228

Post title getting code

У межах проєкту PEACE за підтримки Aktion Deutschland Hilft та німецького представництва ADRA тривають безкоштовні соціальні рейси для мешканців Степненської громади Запорізького району Запорізької області. Маршрут охоплює шість населених пунктів, завдяки чому жителі отримують доступ до критичної інфраструктури. Соціальним транспортом у цій громаді з 30 січня по 4 квітня 2024 року скористалися 609 осіб.

Ця транспортна допомога надається благодійною організацією ADRA Ukraine на прохання Степненської сільської ради, територіальна громада якої налічує близько 6 тисяч осіб, а також стала прихистком для майже 400 переселенців. Через воєнні дії і близькість громади до лінії розмежування звичайне транспортне сполучення в цій місцевості порушене, тому постала потреба в безкоштовних соціальних рейсах. Вони відбуваються двічі на тиждень, у вівторок і четвер, їхній маршрут пролягає через села Степне, Шевченківське, Новостепнянське, Лежине, Наталівка, Ростуще.

У межах проєкту PEACE відбуваються також соціальні рейси в інших регіонах: у Михайло-Лукашевській громаді Запорізької області, Апостолівській і Зеленодольській громадах Дніпропетровської області, Нововоронцовської громади Херсонської області соціальні рейси.

Загалом у межах проєкту PEACE з 29 січня по 4 квітня 2024 року рейсами в Запорізькій, Херсонській та Дніпропетровській областях скористались 3 823 особи.

Інші новини:

Інші новини: