Опубліковано: 24.09.2019Категорія: Новини

Нещодавно до офісу АДРА Україна у Краматорську завітали колеги із Німеччини. Разом із ними ви вирушили до селищ розташованих поблизу лінії зіткнення.

У Луганському і Новолуганському ми завітали до родин, яким АДРА Україна допомогла відновити житло. Усі вони постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Наприклад, дім у якому мешкає 25-річна Віра* з чоловіком і двома донечками, було зруйновано прямим попаданням снаряду. Відновити будинок своїми силами для родини виявилося неможливим. На той час Віра* була вагітна другою дитиною, роботи не мала, працював тільки її чоловік, але цих коштів було недостатньо.

У 2018 році Віра* потрапила до проекту з відновлення житла, і за два місяці будинок було повністю відремонтовано: з’явилися стіни, вікна, двері тощо.

Потім ми відвідали реєстрацію на надання грошової допомоги у смт. Миронівський. На яку прийшли близька 300 людей, які потребують нашої підтримки. Серед них літні люди, які проживають без дорослих дітей-опікунів, люди з інвалідністю та тяжкими хронічними захворюваннями.

Візит колег із Німеччини відбувся у рамках проекту «Відновлення житла та надання допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України», який реалізовує АДРА Україна за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.