Категорія: НовиниОпубліковано: 01.07.2022Перегляди: 1792

Post title getting code

Понад 1 200 осіб на Харківщині отримали допомогу завдяки мікрогранту від ADRA Ukraine для обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів». Регіональний штаб центра надавав оперативну допомогу особам кризових соціальних категорій у вигляді продуктів харчування, ліків, товарів побутового призначення тощо. Окрім міста Харкова, організація працювала ще в декількох громадах області.

Відбувається евакуація людей з гарячих точок країни, зокрема з Донецької та Луганської областей. На сьогодні евакуювали 4 689 осіб, проєкт триває. У межах проєкту гуманітарних перевезень за підтримки Ukraine Humanitarian Fund відкрили ще один соціальний маршрут, цього разу в Степненській громаді, що на Запоріжжі. Станом на 24 червня 2022 року ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування 27 соціальних маршрутів у шести громадах Донецької, Запорізької та Харківської областей. З лютого цього ж року в межах проєкту допомогу отримали понад 6 000 осіб.

Продовольча допомога ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) на цьому тижні реалізувалась за наступними напрямами:
— хліб: Чернігівська, Сумська, Полтавська, Одеська, Запорізька області, роздали 480 700 буханок хліба;
— продуктові набори: Київська, Одеська, Дніпропетровська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Миколаївська, Донецька області — 11 824 набори.
Триває також роздача продуктових наборів першої необхідності та коробок дитячого харчування.

Психологи ADRA Ukraine розпочали новий цикл зустрічей для мешканців Бучі, які втратили близьких та пережили окупацію. Темою першої зустрічі стало питання, як впоратись з емоціями під час війни. У заході взяли участь 40 осіб. Психологи надали практики та техніки для стабілізації емоційного стану, які кожен зможе використовувати самостійно і надалі.

Інші новини:

Інші новини: