Post title getting code

За підтримки ADRA Slovakia в Чернівецькій області та в декількох населених пунктах Івано-Франківської області з 5 по 14 червня відбувалась видача сімейних наборів для переселенців. Роздали 1 320 набори, якими охопили понад 2 000 осіб у 25 населених пунктах. Людям з інвалідністю та особам пенсійного віку, які були не в змозі дістатись до пункту видачі, волонтери доставляли допомогу в місця їх тимчасового проживання.

У межах проєкту Hope for Ukraine за підтримки ADRA Ukraine та телеканалу «Надія» триває відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій дверей, надання будматеріалів для відновлення будинків окремих населених пунктів. За весь час відновили близько 150 дверей, зокрема, в містах Буча та Гостомель. Мешканці сіл Паланка, Синиця та Розсішки в Черкаській області отримали допомогу у вигляді 59 грошових сертифікатів для придбання будівельних матеріалів на відновлення будинків.

Добігає кінця проєкт мікрогрантів, реалізований ADRA Ukraine за підтримки ADRA Japan та ADRA Korea. Грантодавці отримали 68 заявок від різних організацій та відібрали 15 найбільш цікавих проєктів. Благодійна діяльність охопила понад 6 000 осіб у восьми областях України. Серед видів допомоги: забезпечення продуктами, надання прихистку, відбудова пошкоджених будинків, ремонт осередків для переселенців, медичні послуги, консультації психологів, роздача продовольчих та непродовольчих товарів, евакуація.

Триває проєкт соціальних перевезень. Проєктний персонал ADRA Ukraine у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund сприяє транспортуванню онкогемалогічних пацієнтів за кордон для лікування. У співпраці з колегами з гуманітарної організації Helping to Leave, Lyphoma Coalition та Національним інститутом раку транспорт від ADRA Ukraine з комфортом доставив онкохворих пацієнтів з Дніпра та Вінниці до Львова. Звідти їх планують переправити за кордон. 

На сьогодні в межах проєкту ADRA Ukraine, який реалізується в співпраці з Ukraine Humanitarian Fund, на постійній основі діють 28 соціальних маршрутів, які охоплюють 113 населених пунктів на території Донецької, Харківської та Запорізької областей.

Опубліковано: 17.06.2022

Інші новини:

Інші новини: